Najlepsze narzędzia online do zarządzania zasobami ludzkimi

Zarządzanie każdą siłą roboczą może być wyzwaniem, niezależnie od tego, czy jest to pięć, pięćdziesiąt, czy pięćset osób. Potrzebujesz kilku doskonałych narzędzi, aby śledzić wszystkich i ich potrzeby. Na szczęście, istnieje wiele narzędzi online, które mogą to zrobić.

Oto dziewięć najlepszych narzędzi online dla HR dostępnych, które pomogą Ci śledzić wszystko, czego potrzebujesz.

Workable

To narzędzie to jeden przystanek do zatrudniania nowych talentów. Posiada "wizualne rurociągi", które pokazują na pierwszy rzut oka, na jakim etapie jest każdy kandydat. Jest tam również system oceny kandydatów, dzięki któremu łatwiej jest zobaczyć, kto jest lepszy w czym, a także narzędzia do tworzenia przyciągających uwagę ogłoszeń o pracę online.

Boom Essays

Jeśli chcesz napisać ofertę pracy, które przyciągają najlepsze talenty wokół, będziesz potrzebował pisarza kopii. Pisarze w tym serwisie są wysoko wykwalifikowani i mogą pomóc Ci stworzyć najlepsze ogłoszenie dostępne. Są one bardzo przystępne cenowo, co czyni je świetną opcją nawet dla nowych firm.

Każdy Perk

Szczęśliwa siła robocza jest jeden, który będzie znacznie bardziej produktywne i sprzedać więcej dla Ciebie. Jeśli chcesz zachęcić szczęście w swojej firmie, to narzędzie może być właśnie to. Tworzy system perk dla pracowników wszystko w jednym systemie, co ułatwia śledzenie, jak dobrze każdy robi. Kiedy Twoi pracownicy zarabiają nagrody, mogą je wybierać spośród setek różnych marek. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Pisanie zadań

Częścią Twojej pracy jest organizowanie szkoleń dla pracowników, więc będziesz potrzebował unikalnych materiałów szkoleniowych dla swojej firmy. Możesz nie być w stanie zrobić ich sam, ale ta firma może. Daj swoim pisarzom swoje wymagania, a oni stworzą dla Ciebie materiały. W razie potrzeby mogą to zrobić w krótkim czasie.

BambooHR

Śledzenie losów każdego, kto pracuje w twojej firmie, może wydawać się ogromnym zadaniem. Dzięki temu oprogramowaniu jest to o wiele łatwiejsze. Umieszcza wszystkich w scentralizowanej bazie danych, dzięki czemu na pierwszy rzut oka widzisz ich godziny pracy, czas wolny, świadczenia i wszystko inne, co musisz wiedzieć. To uwolni wiele czasu, który w przeciwnym razie spędziłbyś na zmaganiu się z arkuszami kalkulacyjnymi i innym uciążliwym oprogramowaniem.

Bridge

To oprogramowanie pomaga w szybkim i efektywnym przeprowadzaniu szkoleń produktowych. Pracownicy mogą brać udział w szkoleniach bez względu na to, gdzie się znajdują, dzięki interfejsowi mobilnemu. Posiada ono również wiele narzędzi do śledzenia postępów każdego uczestnika szkolenia.

SuitHR

Ta platforma HR daje Twoim pracownikom wiele narzędzi do samodzielnego załatwiania spraw. Kwestie takie jak rezerwacja czasu wolnego, poczta elektroniczna i szkolenia mogą być wykonywane za pośrednictwem tej platformy. Oznacza to, że można załatwić sprawy znacznie szybciej, dzięki czemu zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy będą szczęśliwsi w tym procesie.

Pisma z Wielkiej Brytanii

Cokolwiek piszesz do pracy musi być idealne. Wszelkie błędy lub błędy ortograficzne mogą sprawić, że komunikacja wygląda mniej niż profesjonalnie. Jeśli chcesz się upewnić, że Twoje pismo jest do przyjęcia, wyślij je do tej usługi pisania. Mogą one sprawdzać i edytować go dla Ciebie, więc wiesz, że będzie gotowy do wysłania, jak tylko dostaniesz go z powrotem od nich.

Skup się na korzyściach

Oferowanie dobrych świadczeń może być duża część, dlaczego ktoś zdecyduje się pracować z tobą. Jeśli tak jest, musisz je dokładnie śledzić. To narzędzie pomoże Ci to zrobić, dostarczając świadczenia na czas dla Twoich pracowników.

Wypróbuj te narzędzia i zobacz różnicę w swoim dniu pracy. Przekonasz się, że będziesz miał znacznie więcej czasu na załatwianie ważnych spraw!

Pobierz białą księgę i zobacz, jak możesz stworzyć zintegrowane, angażujące doświadczenie pracowników za pomocą analityki personalnej!

O autorze:

Mary Walton jest profesjonalną redaktorką z Santa Monica, bloguje na Simple Grad. Śledź ją na Twitterze!

Zdjęcie na licencji Depositphotos.com