9 powodów, aby wybrać ERP z integracją Salesforce

Zobowiązanie do ERP (planowania zasobów przedsiębiorstwa) jest poważna decyzja. Niestety, liczba rozwiązań ERP na rynku oraz zakres cech i funkcji, które każdy z nich zapewnia sprawia, że wybierając jeden ERP nad całą resztą dużym wyzwaniem.

Pierwszym krokiem jest określenie, co naprawdę chcesz, aby Twój ERP zrobić i jaki rodzaj wpływu zamierzasz dla niego mieć na swojej firmie. Następnie trzeba będzie skupić się na funkcjach ERP, które mają największy wpływ na ROI i jakość doświadczenia użytkownika - koszt, wdrożenie, interfejsy, narzędzia, itp.

Jak zacząć dopracować swoje zrozumienie tego, co chcesz i potrzebujesz od ERP, należy pamiętać o korzyściach z integracji Salesforce. Bardziej niż jakakolwiek inna funkcja, to jest ten, który upoważnia organizację do czerpania maksymalnych korzyści z jej ERP.

Oto dziewięć powodów, aby integracja Salesforce priorytetem:

1. Oszczędzaj na kosztach

Istnieje wiele odpadów i redundancji, które mogą być związane bezpośrednio z problemami z danymi. Opierając się na platformie ERP Sales force daje dostęp do ekspansywnego środowiska chmury do udostępniania danych. W sposób zarówno małe i znaczące, że pomaga obniżyć koszty na całym pokładzie.

2. Zwiększ bezpieczeństwo danych

Chmura Salesforce ma doskonałą reputację w zakresie bezpieczeństwa i przywództwa w dziedzinie bezpieczeństwa. Jeśli nie poczyniłeś dużych inwestycji we własne bezpieczeństwo danych, prawdopodobnie będziesz lepiej chroniony, jeśli umieścisz swoje dane w chmurze.

3. Zyskaj elastyczność

Wdrożenie na miejscu zmusza Cię do dokonania poważnej inwestycji w jedno sztywne rozwiązanie. Integracja z usługą Salesforce pozwala natomiast elastycznie zmieniać lub skalować możliwości, aby dotrzymać kroku zmianom w otoczeniu konkurencyjnym lub zagrożeniach.

4. Wykorzystaj mobilność

Twój zespół potrzebuje dostępu do najważniejszych danych i aplikacji z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Integracja z Salesforce to nie tylko poprawa mobilności danych, ale także zbudowanie całej strategii wokół możliwości, jakie daje mobilność.

5. Udoskonalanie wglądu

Jeśli podejmowanie decyzji ma być skuteczne, musi opierać się na obiektywnych, dokładnych i aktualnych informacjach. ERP z integracją Salesforce stawia wszystkie ważne dane w jednym miejscu, tak, że nie trzeba już polegać na wnioskach i założeń.

6. Usprawnij współpracę

Twoi pracownicy są Twoim największym zasobem, a ostatecznie Twój sukces lub porażka spoczywa na nich. ERP jest potężnym narzędziem do poprawy, gdzie, kiedy i jak twój personel współpracuje. Dzięki integracji z Salesforce można umieścić je w najlepszej pozycji, aby dostarczyć swoje najlepsze wysiłki.

7. Zapewnij kontrolę jakości

Braki w jakości są zazwyczaj spowodowane przez problemy z informacjami. Gdy ERP jest na miejscu, firmy mogą agregować swoje informacje i wyeliminować rodzaje niedopatrzeń, które powodują, że produkty, usługi i konsumentów do cierpienia.

8. Instytut Disaster Recovery

Wyobraź sobie konsekwencje, gdyby Twoje dane zostały zniszczone w wyniku klęski żywiołowej lub wypadku w biurze. Dzięki integracji z Salesforce możliwe jest natychmiastowe odzyskanie wszystkich danych, nawet jeśli obiekt i wszystkie znajdujące się w nim systemy informatyczne zostaną całkowicie zniszczone.

9. Uproszczenie zarządzania IT

Salesforce obsługuje jedną z najbardziej zaawansowanych chmur tam. ERP, który jest zintegrowany z Salesforce pozwala polegać na dedykowanych ekspertów IT do obsługi wiele z niezbędnych konserwacji i monitorowania.

W tym momencie ERP jest koniecznością dla każdego przedsiębiorstwa, które ma nadzieję pozostać konkurencyjnym i inżyniera wzrostu. Ale wybór ERP jest tak samo ważne, jak objęcie rozwiązania w pierwszej kolejności. Poczuj się pewnie, że dostajesz wszystko, czego naprawdę chcesz i potrzebujesz, nalegając na integrację z Salesforce.

Pobierz białą księgę i przekonaj się, jak możesz stworzyć zintegrowane, angażujące doświadczenie pracowników dzięki analityce personalnej!

Zdjęcie na licencji Depositphotos.com